Soproni SZC Porpáczy Aladár Technikum és Kollégium

Képzések

Hírlista » A bécsi Angol Színház előadása iskolánkban

A bécsi Angol Színház előadása iskolánkban2018. 12. 15. | Írta: Török László

A bécsi Angol Színház vendégszerepelt iskolánk aulájában, melynek során Clive Duncan: "Egy vad hétvége" című darabját adták elő.

A bécsi Angol Színház igen meggyőző előadásán ma alkalmunk volt brit diákok társaságában eltölteni egy "vad hétvégét". A walesi vadonban kempingezve a darab négy főszereplője különböző kihívásokkal néz szembe, és közben sok mindent megtud felelősségről, barátságról és az előítéletesség veszélyeiről.


Wild Weekend
At a convincing performance of Vienna’s English Theatre, we could join a group of British teenagers for a “Wild Weekend” today. When camping in the wild in Wales, the four characters in the play meet different challenges and thus they learn about responsibility, friendship and the danger of prejudice.


Fotók itt találhatók
Fenntartók

Partnerek

Elérhetőségek

Soproni SZC Porpáczy Aladár Technikum és Kollégium

  • Cím: 9431 Fertőd Madách sétány 2/D
  • Tel./Fax: 99/537-162
  • E-mail:  
  • Hol talál meg:

hol talál meg bennünket Feki Webstudio @ 2005-2020 - honlap, weblap, keresőoptimalizálás