Soproni Szakképzési Centrum Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

Képzések

Hírlista » Világörökségi esték iskolánkban

Világörökségi esték iskolánkban2019. 03. 14. | Írta: Lévay-Gál Katalin

Világörökségi esték márciusi programjaként 2019. március 13. szerdán 16.00 órakor Pellinger Attila (Fertő-Hanság Nemzeti Park, Természetmegőrzési osztályvezető) tartott előadást diákjainknak az alábbi témában: Mit tudnak a madarak a klímaváltozásról? Iskolánk is csatlakozott a fenntarthatósági témahéthez, amihez jól illeszkedett ez az érdekes előadás. 


Képek:
Fenntartók

Partnerek

Elérhetőségek

Soproni SzC Porpáczy Aladár Szakképző iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

  • Cím: 9431 Fertőd Madách sétány 2/D
  • Tel./Fax: 99/537-162
  • E-mail:  
  • Hol talál meg:

hol talál meg bennünket Feki Webstudio @ 2005-2019 - honlap, weblap, keresőoptimalizálás