Soproni Szakképzési Centrum Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

Képzések

Hírlista » Porpáczy Európa-nap

Porpáczy Európa-nap2019. 04. 14. | Írta: Lévay-Gál Katalin

Pénteken tartottuk iskolánkban a Porpáczy Európa-napját. Ezen a napon hivatalosan is megtörtént az iskolai EU Infópont felavatása. Vendégeink voltak Dr. Lakatosné Dr. Novák Éva a megyei Europe Direct iroda vezetője, valamint Fekete Attila a Feki Webstúdió Kft. ügyvezetője, akik előadásaikkal és hasznos tanácsaikkal emelték a nap fényét. Ezt követően az Európai Parlament Nagykövetiskolája Program Junior nagykövetei: Farkas Bálint és Kardos Xavér (12.MO) tartották meg előadásukat és osztották meg élményeiket diáktársaikkal.

A nap folyamán osztyálvetélkedők zajlottak, melynek nyertese a 11. MO osztály lett.


Külön díjas diákjaink: Baksán Blanka (9.NY) és Lőrincz Martina (9.T).


Gratulálunk diákjainknak és Senior nagykövetünknek Juhos Eszter tanárnőnek a sikeres rendezvényhez.


Képek a rendezvényről.


 
Fenntartók

Partnerek

Elérhetőségek

Soproni SzC Porpáczy Aladár Szakképző iskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja

  • Cím: 9431 Fertőd Madách sétány 2/D
  • Tel./Fax: 99/537-162
  • E-mail:  
  • Hol talál meg:

hol talál meg bennünket Feki Webstudio @ 2005-2020 - honlap, weblap, keresőoptimalizálás